بازاریابی شبکه ای چیست Things To Know Before You Buy

تاریخچه بازاریابی شبکه ای در دنیا و ایران - نتورک ارکتینگ چیست
این یک روش ساده است که هر کسی می‌تواند آن را یاد بگیرد و در نهایت ترافیک موجود در وبسایت را به لید و مشتری تبدیل کند.

اون پلنی هم که تعادل میده هر اسمی میتونه داشته باشه اما معمولا میگن ماتریکس

از طرفی دیگر درست است که امکان تبلیغ و فروش در فضای اینترنتی وجود دارد، اما بررسی آمار‌ها نشان‌دهنده این موضوع است که تنها درصد کمی از فروش در فضای اینترنتی رخ می‌دهد و بیشتر فروش مربوط به ملاقات‌های حضوری است.

ارتباط بیشتر با افرادی که در شبکه شما وجود داشته و پیشتر آن‌ها را می‌شناسید، بسیار کاربردی و فوق‌العاده است. برای مثال، دعوت شدن به یک رخداد توسط افرادی که قبلاً آن‌ها را می‌شناختید، به شما فرصت آشنایی با افراد جدیدی را می‌دهد که گاهی منجر به تغییری بزرگ در کار یا زندگی شما می‌شود.

البته هنوز هم تبلیغات خارجی و آفلاین کمابیش وجود دارند؛ اما به اندازه بازاریابی در اینترنت موثر نبوده و مورد استفاده قرار نمی‌گیرند.

همیشه در هر کسب و کاری یک سری چالش و مشکل وجود دارد. دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا این مشکلات را حل کنید. مشکلاتی مثل موارد زیر.

ممکن است کاربران در لحظه خرید نکنند یا تصمیم به خرید نگیرند، اما به هر حال یک کانال ارتباطی با شما تشکیل شده است که فرصتی برای تعامل بیشتر به آنها داده است.

محصولات محصولات حسابداری محک نرم افزار حسابداری فروشگاهی

در این زمینه شما باید سعی داشته باشید تا جدای از فراگیری آموزش‌ها مهارت لازم برای جذب عضو جدید را کسب کرده، زیرا علاوه بر کمیسیون فروش خودتان جذب عضو جدی نیز می‌تواند برای شما سود‌آور باشد.

پورسانت های خوب برای اعضا مشخص کنید: در نظر گرفتن کمیسیون‌ با مبلغ مناسب و جذاب، باعث ایجاد حس انگیزه در فروشندگان شده و نیروی زیادی را به آنها خواهد داد تا در مسیر تحقق اهداف به بهترین شکل گام بردارند.

اگر افرادی را می‌شناسید که می‌دانید می‌توانند به هم کمک کرده و مشکل یکدیگر را حل کنند، آن‌ها را با هم آشنا کنید. مردم معمولاً قدردان این کارها هستند.

گسترش روز افزون نتورک مارکتینگ بویژه در ایران لزوم طرح ایده بازاریابی شبکه ای ، شیوه فروش بازاریابی شبکه ای ، فلسفه بازاریابی شبکه ای و دقت نظر در این مبحث بازاریابی و فروش را اجتناب ناپذیر می سازد.

بازاریابی دیجیتال شامل فروش محصولات و خدمات از طریق کانال‌هایی مانند شبکه‌های اجتماعی، سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو)، ایمیل و اپلیکیشن‌های موبایل است.

× تصویری صوتی پک شده ها کتاب پیشنهادی جلسات لیدرها

https://luxurynetworker.ir/tag/%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%b2-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84/

چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق عمل کنیم؟
برخی از اصلی‌ترین روش‌های موفقیت در بازاریابی شبکه ای را می‌توانید در این چند مورد جست و جو کنید:

کیفیت کالا: همان طور که گفتیم، نتورک مارکتینگ بر مبنای بازاریابی دهان به دهان است. یعنی فردی به خاطر کیفیت و یا یک ویژگی خاص یک محصول (یا یک برند)، آن محصول (یا برند) را به فرد (یا افراد) دور و بر خود معرفی می‌کند. خب اگر کیفیت محصولتان پایین است و یا به طور کلی هیچ خاصیت به خصوصی ندارد که مشتری را برای بازاریابی شبکه ای چیست «پول دادن» و خرید کردن قانع کند، نمی‌توانید در بازاریابی شبکه ای موفق عمل کنید.
توانایی مذاکره و فروش: باید مهارت‌های فروش را یاد بگیرید. باید بدانید که چطور با مشتری صحبت کنیم؟ باید بدانید که چطور باید با مشتری مذاکره کنیم؟ باید فنون مختلف بازاریابی حضوری را یاد بگیرید.
توانایی تیم‌سازی و رهبری: گفتیم هر چه زیرمجموعه فعال بیشتری داشته باشید بیشتر سود می‌کنید (چون در ازای فروش آن‌ها هم پورسانت می‌گیرید). در نتورک مارکتینگ باید توانایی این را داشته باشید که افراد زیادی را به گردتان بیاورید و در آن ها این انگیزه را ایجاد کنید که بهتر و بیشتر کار بکنند.
توانایی رهبرسازی (!): همچنین باید این توانایی را داشته باشید که «رهبر» بسازید. یعنی زیرمجموعه‌هایی را تربیت کنید که خود بتوانند رهبری کنند، تیم جمع کنند، در تیم‌هایشان انگیزش ایجاد کنند، و خلاصه تیمی سخت کوش بسازند.
هدف گذاری صحیح در بازاریابی چند سطحی :همه در بازاریابی شبکه ای با هدفگذاری سروکار داریم. اگر نگوییم روزانه و هفتگی، حداقل به اجبار باید ماهانه هدفگذاری کنیم چون می دانیم که کمیسیون ها ماهانه پرداخت می شوند. چون پلن های درآمدزایی از مهمترین بخشهای فعالیت ما به حساب می آیند عموما بر اساس پله های پلن، برای خودمان و سازمان مان هدفگذاری می کنیم.توانایی هدف گذاری صحیح در نتورک برای موفق شدن بسیار مهم است .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بازاریابی شبکه ای چیست Things To Know Before You Buy”

Leave a Reply

Gravatar