What Does بازسازی منزل Mean?

اولین قسمت از خانه که مورد بررسی قرار می گیرد دیوارهای ان است. چنانچه از نظر استحکام نیاز به تعویض داشته باشند تخریب می شوند.

ظ […] نقشه و تعیین و تأمین هزینه موردنیاز قبل از شروع عملیات بازسازی باید مواردی را در نظر داشته […]

نصب و تعمیر تجهیزات سرویس‌های بهداشتی که خود مشروط به رعایت نظام فنی، معماری و کاربری ساختمان است.

آن چه که در ادامه به بیان آن می پردازیم، ارائه نکات لازم در جهت بازسازی داخلی منزل می باشد. تصمیم گیری در مورد چگونگی نوسازی داخلی منزل، بر عهده افراد می باشد. این بازسازی شامل تغییر در قسمت ها و اجزاء مختلف خانه می شود. آنچه که در بازسازی داخلی منزل بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، بحث جذاب دکوراسیون داخلی می باشد. در ادامه این مطلب نکات تکمیلی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بهتر است که شما از قبل با پیمانکار صحبت کرده و مدت زمانی را به منظور امتحان کیفیت مصالح ساختمانی و به ویژه تاسیسات مکانیکی و الکتریکی در نظر بگیرید.

کمد دیواری باید به گونه ای طراحی شود که ماکزیمم فضا را پس از بازسازی خانه در اختیار افراد خانه یا محل کار قرار دهد و با استفاده از طرح های جدید رسیدن به فضایی بالا و زیاد کارسختی نیست.

سعی کنید تا حد امکان سلیقه شخصی را در ساختار خانه دخالت ندهید و اصولی پیش روید.

باشد. به روز سازی نمای بیرونی ساختمان تأثیر بسیار زیادی در بهتر شدن نتیجه بازسازی خواهد داشت.

استفاده از خدمات یک شرکت بازسازی معتبر و پرسنل متخصص و با تجربه می تواند از میزان اشتباهات و خسارات احتمالی در فرایند و هزینه بازسازی های کلنگی بکاهد و هم روند بازسازی منزل قدیمی را تسریع بخشد. شرکت جهان ساخت شارین با سال ها تجربه در امور بازسازی ساختمان ، منازل و خانه های ویلایی قدیمی ، مطابق با سلیقه شما به همراه مشاوره در خصوص دکوراسیون داخلی و چیدمان این امکان را به شما می دهد که در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه پروژه خود را به اتمام برسانید.

تفاوت بازسازی و نوسازی ساختمان چیست؟ افراد معمولا پس از گذشت بیش از ۱٠ تا ۱۵ سال از عمر خانه و فرسوده شدن بنا احتیاج به بازسازی خانه پیدا می نمایند. زیرا طبیعتا پس از گذشتن این تعداد سال از عمر بنا، مواردی مانند کاشی ها، دیوارها، درها و … نیز احتیاج به تعمیر و مرمت پیدا می نمایند. بازسازی همچنین می تواند برای ساختمان هایی که در مقابل زلزله و سایر حوادث طبیعی آسیب پذیر شده اند، انجام شود. همچنین در بعضی موارد که ساختمان جزئی از هویت فرهنگی شهر است، برای مثال ساختمان های بافت تاریخی شهر، در صورت تخریب و فرسایش نما، امکان تغییر و تعویض آن وجود ندارد، زیرا در این صورت به چهره بافت تاریخی لطمه وارد می شود. در اینگونه موارد، با استفاده از یاری متخصصین مرمت، نمای ساختمان بازسازی شده، با مواد مشابه تعمیر شده و به شکل اولیه اش برمی شود. در مقابل نوسازی ساختمان زمانی انجام می شود که ساختار بنا بدون مشکل است و احتیاج به تعمیراتی ندارد، اما اهالی خانه به دلایلی تمایل به نوسازی داخل آن دارند. برای مثال ممکن است پس از گذشت چندسال کفپوش خانه از سنگ تبدیل به پارکت شود تا در عین تنوع، زیبایی و گرمای بیشتری در خانه ایجاد کند.

شرکت جهان ساخت شارین با افتخار و با فعالیت در زمینه بازسازی ساختمان ، طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی نما پروژه های مسکونی، اداری و تجاری در خدمت شما کارفرمایان گرامی می باشد و با آگاهی بر اینکه هر پروژه تعریف خاص خود را دارد و با این دید که مشاوره رایگان مشتریان و کارفرمایان در طراحی و ارائه خدمات، یک عامل بسیار مهم برای بازسازی خانه با هزینه کم موفقیت در نظرگرفته می شود، همچنین با درک کامل از نیاز ها و انتظارات کارفرمایان عزیز، آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارد.

همانطور که میدانید عمر مفید ساختمان ها مشخص است برای مثال عمر یک خانه ویلایی ۲٠ سال است ، پس از گذشت عمر مفید ساختمان ،‌ خانه به شدت نسبت...

در هنگام بررسی قوانین بازسازی ساختمان به این موارد توجه کافی داشته باشید. طبق قوانین شهرداری «در صورت آغاز تعمیرات بدون اخذ مجوز از شهرداری منطقه و متعاقب آن غیرقانونی شناخته شدن آن از سوی مسئولان، مورد تعمیری، مشمول بررسی به‌صورت تخلف خواهد شد که این امر امکان از دست رفتن حقوق مکتسبه مالک را به دنبال خواهد داشت».

بازسازی ساختمان اداری به افزایش مقاومت، زیباسازی و بهره‌وری بهتر کمک شایانی خواهد کرد.
http://pro-design.ir/%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%b9%d8%a7%d8%a8-%da%af%d8%b1%d9%85/


بازسازی آشپزخانه - بازسازی منزل

نحوه چیدمان و طراحی منزل
هرچقدر هم که برای بازسازی داخلی منزل خود هزینه کرده باشید، زمانی این هزینه دارای ارزش می باشد که با نحوه چیدمان و طراحی داخلی منزل شما دارای هارمونی باشد و باعث زیبایی هر چه بیشتر منزل شما شود. برای این منظور، شما باید در بازسازی داخلی منزل خود طراحی و نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی جدید و زیبایی را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که طراحی مبتکرانه در بازسازی داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد. پس باید برای آن زمان بیشتری را اختصاص دهید. برای این منظور شما باید طراحی های متنوع و سبک های مختلف را به نسبت فضای خود بسنجید.

رنگ آمیزی دیوار ها و سقف
در این مرحله از بازسازی ، شما باید دقت کنید که کدام نوع طراحی و نقاشی بیشتر به سلیقه و نظر شما نزدیک تر است. اگرچه معمولا در ایران اغلب کارفرمایان زیبایی و سادگی رنگ سفید را به طرح های مختلف ترجیح می دهند، اما با این حال رنگ های قرمز آبی و سبز و … نیز در معماری امروزه توسط بسیاری از کارفرمایان استفاده می شود. با این حال انتخاب رنگ ساختمان در بازسازی داخلی منزل نیز از جمله مواردی است که کاملا بستگی به سلیقه شخصی خود شما دارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “What Does بازسازی منزل Mean?”

Leave a Reply

Gravatar